انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

پنجشنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۱


یک عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم تاکید کرد که از سال ۶۷ در وزارت نفت مشغول به کار بوده و انتقال وی به وزارت نفت با استفاده از رانت بعد از دوره نمایندگی صحت ندارد.

به گزارش مثلث انرژی، حسن بهرام نیا  با اشاره به شایعات منتشر شده مبنی بر انتقال وی به وزارت نفت بعد از پایان دوره نمایندگی، بیان کرد: بنده از سال ۱۳۶۷ با مدرک فنی و مهندسی عمران در منطقه نفت خیز جنوب کشور استخدام وزارت نفت شدم و در طول دوره کار خود نیز مدرک دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری را با تحصیل در دانشگاه اخذ کردم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس در ادامه اظهار کرد: متاسفانه این روزها شاهد انتشار شایعاتی هستم که بنده با استفاده از رانت و با مدرک غیر مرتبط دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری قرار است بعد از پایان دوره نمایندگی به وزارت نفت بروم، در صورتی که بنده از سال ۶۷ استخدام بوده و حتی نزدیک به ۱۰ سال از دوره خدمت خود را به عنوان رئیس اداره گاز حوزه انتخابیه خود یعنی نهاوند گذرانده ام./ ایسنا

انتهای پیام


نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید