انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

پنجشنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
همایش ملی نفت ایران «OILEX» با محوريت طرح‌ها و دستاوردهای صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور همسو با شعار «جهش تولید» برگزار می‌شود. 
به گزارش مثلث انرژي،  سینا سنجری رئیس ستاد برگزاری این همایش با اعلام این خبر گفت: این همایش با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی مصوب و فاصله گذاری‌های اجتماعی راس تاریخ اعلام شده برگزار می‌شود .
وی افزود: در این همایش که با حمایت نهادهای مسئول و متولی از جمله وزارت نفت‌، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت نهاد ریاست جمهوری، ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فن آوری نهاد ریاست جمهوری و جمعی از انجمن‌ها و تشکل‌های تخصصی این حوزه برگزار می‌شود؛ تلاش بر این است تا محفلی علمی و کار آمد برای بررسی، ارائه و تجلیل از  آخرین طرح‌ها و دستاوردهای صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور فراهم شود.
مدیر عامل موسسه بین‌المللی پژوهش‌های صنعتی ایران ادامه داد: در این همایش  بناست ضمن دعوت از بانک‌ها‌، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و هلدینگ‌های توانمند‌، فضا برای جلب سرمایه‌های لازم جهت اجرای طرح‌های ارزنده در این حوزه فراهم شود.
سنجری تاکید کرد: نقشه راه این رویداد تجاری و ملی با ارتباط سازنده مسئولان و سیاستگذاران این بخش از طریق بررسی علمی چالش‌ها و فرصت‌ها از طریق تعامل سازنده با بخش خصوصی و تشکل‌ها تکمیل شده و قطعا موجب تامین منافع شرکت‌های خصوصی در تصمیم سازی‌های کلان و در نتیجه تحقق محورهای جهش تولید و اقتصاد مقاومتی در این صنعت خواهد شد.
گفتنی است این همایش در تاریخ  سه شنبه ۲۲ مهرماه سالجاری در محل سالن همایش‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ( سالن تلاش ) از ساعت ۱۶ الی ۲۰ برگزار خواهد شد.
انتهاي پبام

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید