انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

.

مدیرمنطقه شمالغرب شرکت انتقال  و مخابرات نفت ایران، از افزایش7 درصدی میزان انتقال فرآورده های نفتی در این منطقه خبرداد. 

به گزارش مثلث انرژی به نقل از شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب، مصطفی سلطانی ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر گفت: طی 10 ماهه سال جاری اقدامات مهمی در این منطقه صورت گرفت که با توجه به شیوع وسیع بیماری کرونا سال خاصی را برای ما رقم زد که با اقدامات به موقع واحد های ذیربط در این منطقه توانستیم تا به امروز شرایط را به خوبی پشت سر بگذاریم.

وی همچنین با بیان اینکه واحد های عملیاتی، فنی و مراکز انتقال نفت و تاسیسات های ما خدمات 24 ساعته ارائه می دهند و هیچ وقفه ای نباید در کار ایجاد شود  افزود: خوشبختانه ثمره این تلاش ها موجب شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7 درصد افزایش انتقال فرآورده های نفتی را در منطقه شمالغرب شاهد باشیم.

مدیر منطقه شمالغرب گفت: در بخش پشتیبانی و اجرای پروژه های توسعه ای و فنی نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی بعد از یک وقفه چند ماهه از ابتدای سال مجددا استارت خورد به طوریکه در این حوزه نیز نتایج خوبی حاصل شد.

سلطانی خاطرنشان کرد: اتمام تعمیرات پیشگیرانه نقاط خوردگی در کل منطقه شمالغرب برای خطوط انتقال، پروژه روکار سازی منیفولد های تاسیسات زنجان و میانه ، شروع به کار عملیات روکار سازی منیفولد مراکز انتقال نفت ایده لو، تاسیسات مراغه و میاندوآب و راه اندازی خط 8 اینچ به منظور تغذیه انبار جدید نفت ارومیه از جمله اقدامات چشم گیرهمکاران در این منطقه بوده است.

وی همچنین به نصب الکتروپمپ برقی بر روی خط 14 اینچ فرآورده ری-تبریز در مرکز انتقال نفت شهید کریمی ترکمانچای اشاره داشت و ادامه داد: این پروژه برای اولین بار در سطح مناطق دوازده گانه شرکت در منطقه شمالغرب انجام شد، به گونه ای که بر روی خط 14 اینچ فرآورده در کنار توربو پمپ الکتروپمپ نیز هست و به صورت یک مرکز دوگانه برای انتقال پایدار مواد نفتی در حال بهره برداری است.

سلطانی افزود: تقویت سیستم های مخابراتی با نصب 6 دستگاه آنتن مخابراتی و بحث تقویت شبکه Lan  در سطح منطقه نیز طی 10 ماهه سال جاری انجام شد.  

انتهای پیام

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید