انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

سه شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۹

.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تصریح کرد: تعداد شرکت‌های تابعه هلدینگ در بورس به ۶ شرکت رسیده است.

به گزارش مثلث انرژی، جعفر ربیعی در نشست خبری عرضه اولیه پتروشیمی شهیدتندگویان با نماد «شگویا» با اشاره به اینکه امروز ۹.۵ درصد سهام این شرکت که از شرکت‌های تابعه هلدینگ خلیج فارس است در فرابورس تهران عرضه عمومی می‌شود، گفت: امیدوارم با عرضه سهام این شرکت در فرابورس تهران روز به یادماندنی در بازار سرمایه رقم خورد.

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود با توجه به ارزش و سودآوری پتروشیمی تندگویان مورد استقبال خوب بازار سرمایه قرار گیرد، افزود: امیدواریم این شرکت رکورد شرکت‌کنندگان در عرضه اولیه را به نام خود ثبت کند.

وی با بیان این که خیلی خوشحالم از اینکه سیاست عرضه شرکت‌های تابعه در بورس در حال اجراست، ادامه داد: پس از عرضه سهام شرکت‌های پتروشیمی پارس و نوری و امروز عرضه سهام پتروشیمی شهیدتندگویان، تعداد شرکت‌های تابعه هلدینگ در بورس به ۶ شرکت می‌رسد.

ربیعی با اشاره به اینکه امیدوارم عرضه سهام شرکت پتروشیمی آریاساسول نیز تا پایان سال در بورس انجام شود، تصریح کرد: هلدینگ خلیج فارس سیاست حمایت منطقی از شرکت‌های بورسی خود از طریق صندوق بازارگردانی خلیج‌فارس را ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه صاحب سهم پتروشیمی ارومیه شرکت پترول است، گفت: با توجه به فشردگی پایان سال، سهام این شرکت در اوایل سال آینده در بورس عرضه خواهد شد.

همچنین رضا قاسمی‌شهری، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهیدتندگویان نیز در این کنفرانس خبری شرط اصلی افزایش سودآوری را در تداوم و افزایش تولید دانست و اظهار کرد: ۱۰۰ گلوگا‌ه‌ این شرکت برای رسیدن به ظرفیت اسمی شناسایی شده که در قالب پروژه تعریف شده‌اند و در حال برطرف کردن آن‌ها هستیم.

وی سال‌های آینده و ۱۴۰۰ را سا‌ل‌های بسیار خوبی برای پتروشیمی شهیدتندگویان عنوان کرد و گفت: تمام پروژه‌های این شرکت به غیر از پروژه SSD که ۱۸ ماهه تعریف شده است تا پایان سال ۹۹ به پایان می‌رسد.

انتهای پیام

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید