انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

معاون وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: ساخت طرح (GTPP) در منطقه اسلام آباد غرب منجر به تحول دراقتصاد، صنعت و اشتغال غرب کشورخواهد شد.
 به گزارش مثلث انرژی، بهزاد محمدی امروز چهارشنبه (3 اردیبهشت ماه) در نخستین جلسه هیئت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی اسلام آباد غرب  که با حضور مدیران ارشد شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد با تاکید براهمیت این طرح گفت: توسعه دانش فنی سه گانه تولید پلیمر از گاز طبیعی در طرح GTPP اسلام آباد غرب ، یک دستاورد ارزشمند است که عملیات اجرایی این طرح بزودی با استفاده از دانش فنی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی آغاز خواهد شد.

وی افزود: این طرح که یک طرح ویژه در صنعت پتروشیمی به شمار می رود با بهره گیری از دانش ایرانی از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان سازمانی توسعه ای احداث خواهد شد و خوشبختانه تمام زیرساخت ها برای اجرایی شدن این طرح آماده است.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اشتغال زایی این طرح و نیز فراهم شدن زمینه برای تکمیل زنجیره ارزش و  توسعه صنایع پایین دستی تصریح کرد: با همکاری و تعامل بخش های مختلف دردولت و همچنین استانداری کرمانشاه  ، گام موثری در ایجاد رونق در این استان و استان های همجواربرداشته خواهد شد./نیپنا

انتهای پیام


نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید