انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

 نماینده خرمشهر در مجلس گفت: برخی از مناطق خرمشهر با افت شدید و قطعی مکرر آب مواجه هستند که این موضوع با توجه به گرمای طاقت‌فرسای تابستان غیرقابل‌تحمل است.
به گزارش مثلث انرژی، سید لفته احمد نژاد  اظهار کرد: شب گذشته هم به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان و هم استاندار خوزستان اعلام کردیم شرایط فعلی کمبود آب در خرمشهر غیرقابل‌تحمل است و اگر وزیر نیرو برای حل این مشکل فوراً چاره‌اندیشی نکند باید در صحن مجلس پاسخگو باشد.

وی بیان کرد: اکثر مناطق روستایی و شهری در خوزستان با مشکل کمبود آب مواجه هستند و متأسفانه وزارت نیرو برای حل این مشکلات مشغول اجرای طرح ظالمانه خود برای انتقال آب کارون است.

احمد نژاد تصریح کرد: تشنگی مردم خوزستان غیرقابل‌قبول و تحمل است و اگر این مشکل فوراً رفع نشود مدیران آبفا باید از این استان بروند.

وی افزود: مردم باید بدانند این موضوع به شکل قاطع توسط نمایندگان آنها در حال پیگیری است و تا حصول نتیجه دست‌بردار نخواهیم بود./ مهر

انتهای پیام


نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید