انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

سه شنبه, ۰۵ مرداد ۱۴۰۰

نماینده مردم کرمی در مجلس با اشتره به مشکلات حوزه انتخابیه خود گفت: مردم از آب حاصل از ذوب کردن برف بر روی پشت بام‌ها برای آشامیدن استفاده می‌کنند.

به گزارش مثلث انرژی به نقل از ایسنا، ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی دیروز مجلس ضمن تبریک به مناسبت آغاز دهه فجر و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی بیان کرد: وظیفه ما در قبال این همه ایثار و فداکاری چیست؟ قرار بود عده‌ای خون دل بخورند، شهید و مجروح شوند و عده‌ای در کاخ‌های میلیاردی و رانت‌های افسانه‌ای، غرق در شهوت، مال، ثروت و قدرت شوند؟نه این رسم امام ما، رهبر ما و شهدای ما نبود و نیست.


وی افزود: در حوزه انتخابیه بنده مردم با چارپایان آب می‌برند و از راهی استفاده می‌کنند که ۳۸ سال پیش توسط جهاد سازندگی کشیده شده است و از آب حاصل از ذوب کردن برف بر روی پشت بام‌ها برای آشامیدن استفاده می‌کنند ،جوانان غیرتمند، ولایی و مرزدار حوزه انتخابیه بنده کوچکترین شغلی برای امرار معاش ندارند.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: وزیر اقتصاد و سازمان بورس باید نسبت به سرمایه‌های برباد رفته مردم که با تبلیغ خود دولت انجام پذیرفته جوابگو باشند و هیات رییسه مجلس باید استیضاح وزیر را براساس آیین‌نامه داخلی اعلام وصول کنند، باید به داد سرمایه‌گذاران بورس رسید چرا که کارد به استخوان رسیده است، سفره مردم نه تنها کوچک شده بلکه در حال جمع شدن است، رفع تبعیض از بازنشستگان تامین اجتماعی، ترمیم حقوق کارگران، خرید تضمینی محصولات کشاورزان و احیای دامداری‌های راکد را از جمله خواسته‌های مردم حوزه انتخابیه است.

انتهای پیام


نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید