انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

پنجشنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که قبض های اخیر برق و گرانی آن مردم را دلخور کرده، دولت به این وضعیت رسیدگی کند.

به گزارش مثلث انرژی به نقل از ایسنا، علیرضا سلیمی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: گرانی برق و قبض های برق برخی از مردم را رنجور کرده لذا باید دولت رسیدگی کند. 

وی افزود: متاسفانه برخی از انتصاب ها با تاخیر انجام می شود. برخی از مدیران باقی مانده از دولت قبل کارشکنی بر سر اهداف دولت رییسی می کنند لذا هر چه سریعتر این وضعیت تعیین تکلیف شود.

سلیمی همچنین در تذکری دیگر گفت: متاسفانه دولت آقای روحانی حدود ۱۴۰ هزار میلیارد تومان و امسال حدود ۵۸ هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی تن خواه گرفته که این اقدام باعث تورم و افزایش لجام گسیخته قیمت ها شده است. البته دولت آقای رییسی انضباط مالی را در دستور قرار داده اما باید به حساب کسانی رسیدگی شود که بلای تورم را بر سر مردم آوار کرده اند.

وی ادامه داد: در بحث تعارض منافع برخی از صاحب منسبان حکومتی صاحب امتیاز ۲۲۱ داروخانه بوده و در ۱۶۷ داروخانه مسوول فنی بوده که باید وزرات بهداشت مدیریت کند. 

سلیمی در پایان گفت: کرسنت و توتال و قراردادهای نفتی مصیبتی برای کشور بودند، کی قرار است به حساب آقای زنگنه رسیدگی شود؟ علاوه بر این، آقای ظریف اعتراف تلخی کرده، شما که فقط ۱۸ صفحه برجام را خواندی و ۹۲ صفحه را نخوانده؛ چرا برجام را امضا کردی؟ شما مسوول بودید. ای کاش زودتر، این عبارات و متن را می خواندید.

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید