انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

شنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۱

نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص انتقال آب از سوادکوه به سمنان به وزیر نیرو تذکر داد.

به گزارش ایسنا، کیوان مرادیان کوکسرائی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: امروز قصد داشتم در خصوص رفع تداخلات و مشکلات باغداران و باقی ماندن مرکبات بر روی دست باغداران مطالبی را ارائه کنم، اما مطلع شدم در وزارت نیرو برای فردی حکمی با عنوان مجری طرح مطالعاتی سد کسیلیان به منظور انتقال آب از سوادکوه مازندران به شهرستان سمنان صادر شده است.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از دهه ۷۰ چشمه روزیه با نزدیک ۸۰۰ لیتر آب در ثانیه که هم اکنون نیز آب آشامیدنی سمنان را تامین می کند از دست دادیم. آقای وزیر نیرو می دانید که هفته گذشته به دلیل نبود آب سالم، مردم سوادکوه دو روز آب شرب نداشتند و با دبه آب تهیه می کردند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه مردم چگونه اجازه دهند که آب در شرایطی که نیاز به آب آشامیدنی و کشاورزی داریم به منظور تامین آب صنایع از منطقه‌مان خارج شود، تاکید کرد: ما نمی توانیم پتروشیمی و کک سازی احداث کنیم و کشاورزی نیز نمی توانیم انجام دهیم. آیا آب آشامیدنی نیز حق مردم نیست؟

انتهاي پيام


نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید