انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

دستیار مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در اهميت و تاثير اجراي طرح هاي بهينه سازي پالايشگاه ها بر زندگي عموم مردم گفت: اجراي طرح‌های بهینه‌سازی پالایشگاه‌ها در کشور به معنای سوددهی بالاتر و خلق پول و ثروت است و اين امر نقش مهمی در افزایش تولید ناخالص داخلی دارد.

به گزارش مثلث انرژي، محمدرضایی در حاشيه بازديد خبرنگاران از پالايشگاه اصفهان بيان كرد:  افزایش تولید ناخالص ملی بالا رفتن رفاه جامعه را به دنبال دارد، حتی اگر این افزایش زیر یک درصد هم باشد بازهم بر خلق پول و رفاه اثرگذار است.

رضايي با اشاره به قطعي هاي اخير و ارتباط آن با اهميت تامين انرژي گفت: قطعی برق در هفته‌های اخیر نشان داد که نمی‌توان انرژی را از مردم گرفت و اين امر لزوم تامین پایدار انرژی را براي كشور به تصوير كشيد.

وی با بيان اينكه متاسفانه فقط مقطعي به لزوم حفظ محیط زیست پرداخته مي شود، تاکید کرد: صحبت درباره حفظ محیط زیست نباید تنها محدود به فصل زمستان شود، کمک در جهت تسهیل اجرای طرح‌های محیط‌زیستی در پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و صنایع سازنده وسایل نقلیه موتوری به کمتر شدن روزهای آلوده در زمستان کمک شایانی می‌کند.

دستیار مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با تاکید بر اینکه تسهیل فرآیندها در پالایشگاه‌ها می‌تواند در این زمینه چاره‌ساز باشد، افزود: پروژه تصفیه هیدروژنی در پالایشگاه اصفهان که نخستین گام برای کاهش انتشار روزانه ۳۰۰ تن گوگرد در هوا است، از جمله این اقدامات است که کمک زیادی به حفظ محیط زیست خواهد کرد که بدین منظور باید از مدیران کارکنان شرکت پالایش نفت اصفهان تقدیر کرد. 

انتهاي پيام


نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید