انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

رئيس بازاريابي و فروش شركت پالايش نفت اصفهان گفت: با هدف تأمين نياز داخلي به زودي و براي نخستين بار سه محصول جديد نرمال بوتان، نرمال هگزان و نرمال پنتان توليدي اين پالايشگاه در رینگ داخلي بورس انرژی عرضه می‌شود.

به گزارش مثلث انرژي، ابراهيم كاوياني پور با اشاره به اينكه اين محصولات در صنايع پتروشيمي، سوخت و خوراكي مصرف مي شود، افزود: عرضه محصولات مذكور در رینگ بين المللي بورس انرژی نيز در برنامه هاي شركت قرار دارد.

كاوياني ضمن قدردراني از زحمات و تلاش هاي كارشناسان اين شركت كه به توليد فراورده هاي جديد و مورد نياز كشور منتج شده است، ادامه داد: این شرکت همواره توجه جدی به بازار داخل کشور دارد و علاوه بر آن، به منظور ارز آوری برای کشور و توجه ویژه به افزایش منافع سهامداران با اتخاذ تدابیر ویژه و همچنین اصلاح سبد فروش محصولات خود، از بازارهای صادراتی غافل نبوده و در زمینه صادرات نيز فعال است.

رئيس بازاريابي و فروش شركت پالايش نفت اصفهان افزود: در حال حاضر محصولات اين شركت مانند انواع حلال، آيزوريسايكل و آيزوفيد در بورس انرژي عرضه مي شود و به فروش مي رسد، همچنين تا كنون محصولاتي همچون حلال 402 و گوگرد به خارج از كشور صادر شده است.

انتهاي پيام


 

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید