انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی خود در عاشورا گفت: پس از خروج امریکایی ها از افغانستان نگاه‌ها به اشغال آمریکا در عراق و سوریه دوخته شده است.

به گزارش مثلث انرژی به نقل از ایسنا، دبیر کل حزب الله همچنین در بخشی از اظهارات خود تاکید کرد: نخستین کشتی حامل گازوئیل در چند ساعت آینده از ایران حرکت خواهد کرد. پس از این کشتی، کشتی‌های دیگری هم به طرف لبنان خواهند آمد. اولویت ما در کشتی که از ایران می‌آید، گازوئیل است، زیرا این نوع سوخت، اهمیت بسیار حیاتی دارد.
سید حسن نصرالله افزود: کسی که این تصمیم را به ما تحمیل کرد، همان کسی است که جنگ اقتصادی را به ما تحمیل کرده است.

وی خاطر نشان کرد: از ایران برای حمایت همیشگی اش از ملت لبنان قدردانی می‌کنیم، همانطور که همواره حامی مقاومت در آزادسازی سرزمین و مقابله با تجاوزگری بوده است.

دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد: با وجود محاصره و تحریم‌ها علیه ایران و فشارها علیه آن، این کشور هرگز متحدانش را رها نکرده و دوستانش را تنها نگذاشته است. دست قطع شده شهید قاسم سلیمانی، شاهدی بر این موضوع است که ایران هرگز دوستانش را رها نمی‌کند.
سید حسن نصرالله افزود: ایران در طول ۴۰ سال گذشته، هرگز در امور لبنان دخالت نکرده و تصمیم گیری ما در دست خودمان بوده است.

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید