انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱

فرمانده انتظامی استان قم از دستگیری ۲ سارق که با سوراخ کردن خطوط لوله نفت و فرآورده‌های نفتی قصد قاچاق بنزین را داشتند خبر داد.
به گزارش مثلث انرژي به نقل تز مهر، سردار سید محمود میرفیضی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی دامشهر در پی کسب خبری مبنی بر اینکه ۲ نفر سارق با سوراخ کردن و تخریب خطوط لوله نفت و فرآورده‌های نفتی قصد قاچاق بنزین به کشورهای همسایه را دارند، بلافاصله موضوع در دستور کار این مأموران قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه مأموران پلیس ضمن هماهنگی با مقام قضائی و اعزام به محل مورد نظر مشاهده کردند، این ۲ نفر به صورت شبانه اقدام به سوراخ کردن و تخریب زیر ساخت‌های حیاتی خط لوله انتقال نفت و فرآورده‌های نفتی جهت برداشت غیر مجاز بنزین با نصب هات تپ (ایجاد سوراخ روی لوله اصلی و نصب اتصالات و شیر فلکه) کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: سپس متهمان با همکاری مأموران حراست شرکت خطوط لوله مخابرات و نفت ایران دستگیر و آلات و ادوات کشف شده در محل شامل لوله ۶ اینچ و اتصلات و شیرفلکه تعبیه شده روی آن، آچار شلاقی، دریچه فلزی به ابعاد ۷۵*۷۵ جهت مخفی کردن شیرفلکه و استخراج غیر مجاز کشف شد.

سردار میرفیضی افزود: متهمان طی تحقیقات اذعان داشتند در صورت موفق شدن در سرقت فرآورده‌های نفتی، قصد قاچاق و فروش آن به کشورهای همسایه را داشتند.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: در نهایت افراد مذکور به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

انتهاي پيام


نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید