انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰

وزیر نفت مشکل اصلی پتروشیمی‌ها را بازگشت مالیات بر ارزش‌افزوده‌ اعلام کرد و گفت: با دستور رئیس‌جمهوری ‌برنامه‌هایی برای رفع این مشکل داریم.

به گزارش  پایگاه خبری مثلث انرژی به نقل از خانه‌ملت، بیژن نامدارزنگنه با اشاره به برنامه‌های وزارتخانه متبوعش برای حل مشکلات صنایع پتروشیمی‌اظهار داشت: رئیس‌جمهوری دستور حل مشکلات پتروشیمی‌ها را داده است.

وزیر نفت افزود: در جریان مشکلات پتروشیمی‌ها هستیم و تلاش می‌کنیم مشکلات‌ آنها را تا آنجا که می‌توانیم حل کنیم البته دستور رئیس‌جمهوری به معنای تأکید بیشتری برای حل هرچه سریع‌تر این مشکلات است.

زنگنه خاطرنشان کرد: بانک‌مرکزی نیز حتماً به شرکت‌های پتروشیمی‌به لحاظ تخصیص وام کمک می‌کند.

وی ادامه داد: مشکل اصلی صاحبان این شرکت‌ها بازگشت مالیات بر ارزش‌افزوده‌ای است که از آن‌ها اخذ می‌شود و حق نیز با آن‌هاست به همین دلیل برنامه‌هایی برای رفع این مشکل داریم.

چندی پیش مصادف با روز ملی صنعت پتروشیمی‌صاحبان صنایع پتروشیمی ‌در مراسمی‌با حضور رئیس‌جمهوری مسائلی همچون مسائل گمرک، مالیات برارزش‌افزوده و عدم تخصیص وام به آن‌ها از سوی بانک‌مرکزی را سه مشکل اصلی خود عنوان کردند. به همین منظور بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت در گفت‌‌وگویی از برنامه‌های وزارتخانه متبوعش برای حل مشکلات صنایع پتروشیمی‌خبر داد.

 

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید