انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

سه شنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۹

.

با امضای قرارداد میان صندوق بازنشستگی کشوری و گروه مپنا، ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک با اشتغالزایی بیش از چهار هزار نفر کلید خورد تا بازنشستگان کشوری از عواید آن بهره مند شوند.

به گزارش مثلث انرژی، قرارداد احداث نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۴۶ مگاواتی اندیمشک امروز با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به امضا رسید.

عملیات اجرای پروژه عظیم نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک ۱۲ بهمن ماه امسال با اشتغالزایی بالای   ۴۰۰۰ نفر در استان خوزستان آغاز و بازنشستگان کشور از عواید آن بهره مند خواهند شد.

پنجاه درصد تامین مالی اجرای پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک برعهده گروه مپنا و ۵۰ درصد دیگر برعهده صندوق بازنشستگی کشوری است.

این قرارداد میان شرکت نیروز تراز پی ریز، زیرمجموعه وزارت کار - صندوق بازنشستگی وشوری به عنوان کارفرما و شرکت احداث و توسعه پروژه های ویژه مپنا به نمایندگی از گروه مپنا و به عنوان پیمانکار اصلی پروژه امضا شد.

به موجب این تفاهم نامه  یک بلوک نیروگاه سیکل ترکیبی به ظرفیت ۵۴۶ مگاوات در استان خوزستان احداث می شود و همه تجهیزات اصلی این نیروگاه شامل توربین، ژنراتور، بویلر و سامانه کنترل در کارخانجات گروه مپنا ساخته خواهد شد.

انتهای پیام


نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید