انتشار و بازنشر مقالات و نظرات در پایگاه خبری-تحلیلی مثلث انرژی به معنای تایید یا رد آن نمی باشد و این پایگاه دارای خط مشی و رویکرد مستقلی است.

تحریریه مثلث انرژی

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است (استفاده از مطالب مثلث انرژی با ذکر منبع بلامانع می باشد)

سه شنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۹

.

نمایشگاه بیست‌وپنجم با شعار «نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی» و با هدف معرفی دستاوردهای صنعت نفت و برنامه‌های آینده از سوم تا ششم بهمن‌ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.
به گزارش مثلث انرژی به نقل از شرکت ملی نفت ایران، بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با توجه به مجوز وزارت صمت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی، و بهبود نسبی وضع کرونا و موافقت وزارت نفت و هماهنگی‌های انجام‌شده با مسؤلان شرکت سهامی نمایشگاه‌ها، از سوم تا ششم بهمن‌ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

تأکید بر اجرای پروتکل‌های سختگیرانه بهداشتی

این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود و افزون بر پروتکل‌های مصوب نمایشگاه و ستاد کرونا شامل استفاده مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان از بسته بهداشتی حاوی ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده در ورودی و داخل سالن‌ها، عریض‌تر شدن راهروها و موارد مربوط به غرفه‌سازی و... که در نمایشگاه‌های کنونی رعایت می‌شود، وزارت نفت نیز پروتکل‌های سختگیرانه‌ای برای حفظ سلامتی مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان در نظر گرفته است.

بازدید ویژه متخصصان و فعالان صنعت

یکی از این اقدام‌ها شرایط بازدید تنها برای متخصصان است. از این رو طی هماهنگی و مکاتبه با ستاد وزارت نفت و چهار شرکت اصلی وزارت نفت، شرکت‌های تابع، تشکل‌ها و انجمن‌های تخصصی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، با برنامه‌ای هدفمند، کارت‌های دعوت بر اساس روزهای نمایشگاه و بر اساس سهمیه تخصیص‌یافته طبق اسامی و نفرات اعلام‌شده بخش‌های فوق توزیع می‌شود. شایان ذکر است بازدید از نمایشگاه تنها بر اساس ارائه کارت دعوت روز مربوطه امکان‌پذیر خواهد بود.

جانمایی بر اساس خدمات و گروه‌های کالایی

 در این دوره مشارکت کنندگان براساس گروه‌های کالایی مدنظر وزارت نفت جانمایی شده‌اند و بعضی از سالن‌های مهم به شرح زیر است:

سالن ۷: ماشین‌های دوار؛

سالن ۸ و ۹: شرکت‌های بالادستی نفت؛

سالن ۱۰ و ۱۱: دانشگاه‌ها و مراکز علمی، استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و پارک‌های علم و فناوری؛

سالن ۱۴ و ۱۵: پتروشیمی و صنایع مرتبط؛

سالن ۴۱: پالایش و پخش و صنایع مرتبط؛

سالن ۳۸: گاز و صنایع مرتبط، لوله و پوشش لوله، شیرآلات.

انتهای پیام


نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظر

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید